خبر خوش ناجا برای «جیش العدل»!

اختصاصی «عبید شاکی»:

در یک کشور رویایی و در مدینه فاضله اگر یک گروه تروریستی به خاک یک کشور حمله کند و مردم آن کشور را بکشد مسوولان آن کشور سعی می‌کنند بودجه دفاع از مرزها را زیاد کنند و قوای خود را مرزهای مورد هجوم گروه‌های تروریستی تقویت کنند و حرفی نزنند که دشمن شاد بشود!

این چیزهایی که برشمردم مربوط به مدینه فاضله بود اما در واقعیت اتفاقات دیگری می‌افتد یعنی درست پس از حمله تروریستی به سراوان فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اعلام می‌کند بودجه مرزبانی در سال‌ جاری کاهش 20 درصد کاهش داشته است! می‌بینید؟ یعنی بهترین خبری که می‌شد به گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» داد همین خبر است.

آقای فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در ادامه برای گروه‌هایی که قصد حمله به مرزهای ایران را دارند خبر خوش‌تری دارد و می‌گوید: «بودجه امسال مرزبانی 80 میلیارد تومان است که در حال حاضر مسیر اداری خود را طی می‌کند که متاسفانه این مسیر آن قدر طولانی است که از زمانی که پرداخت آن اعلام می‌شود تا زمانی که به دست ما برسد چیزی حدود یک و نیم ماه طول می‌کشد. سال‌گذشته بودجه مرزبانی 102 میلیارد تومان بود که در مجموع تنها 25 میلیارد تومان پرداخت شد و مابقی آن به مرزبانی اختصاص نیافت.»

 فکر نمی‌کنم در هیچ کجای جهان بشریت درست بعد از یک حمله تروریستی یک مقام ارشد گفت‌وگو کند و بگوید پول نداریم از مرزها حراست کنیم و اگر هم پول برسد یک‌ ماه و نیم طول می‌کشد! واقعا دست گل دوستان درد نکند که زحمت می‌کشند و مصاحبه می‌کنند! باز خوب است درباره این که تفنگ و فشنگ نداریم حرفی به میان نیامده است. شاید به قول دکتر روحانی این هم از میراث دولت گذشته است که چون مسوولانش بیشتر سوار بر طیاره در مسیر تهران ونزوئلا تردد می‌کردند فرصت پرداختن مالی به مرزهای کشور را نداشتند. راستی از مسکن مهر ونزوئلا چه خبر؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *