سبد کالای ماه شوال توزیع می‌شود

معاون بازرگاني داخلي وزير صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تا پايان ماه رمضان همه كارمندان سبد كالاي‌ رمضان‌ را دريافت خواهند كرد!

 من از جانب خودم از همه‌ی مسؤولین که به فکر معیشت مردم در ماه مبارک رمضان هستند، تشکر می‌کنم؛ ولی با توجه به این‌که تا پایان ماه رمضان یکی دو روز بیش‌تر باقی نمانده است، مسؤولین لطف کنند نام این سبد را بگذارند سبد کالای شوال؛ چون عملا مواد این سبد در ماه شوال مصرف می‌شود و چیزی از آن به رمضان نمی‌رسد. البته باز هم شکر که سبد کالا تا پايان ماه رمضان به دست مردم می‌رسد، مهم رسیدن است؛ وگرنه رمضان و شوال ندارد. امیدوارم در سال‌های آینده طوری برنامه‌ریزی بشود که سبد هر ماهی در همان ماه به دست مردم برسد و این‌گونه نباشد که من طنزنویس مجبور باشم درباره‌ی سبد کالای رمضان و شوال هم طنز بنویسم. البته شاید این هم مدلی باشد که بعدا بقیه‌ی کشورها هم از آن کپی‌برداری کنند. یعنی سبد کالای ماه رمضان را در عید فطر بدهند دست مردم. خیلی هم خوب. به قول یک دوستی سبد کالا را بدهند، حالا اول رمضان نشد، آخر رمضان. مهم نفس تحویل سبد کالاست، باقی بهانه است!

 بازنشر از سرویس فرهنگی و هنری ایسنا – طنز و کاریکاتور

2 دیدگاه برای “سبد کالای ماه شوال توزیع می‌شود”

  1. حالا شوال که خوبه ,نه خوشحالیم, من یادمه چندسال پیش چند قلم خواروبار نزدیکای محرم بود, بما دادن گفتن سبد کالای رمضان…:-D

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *