از لوازم زندگی ایرانی‌ها

در تشریح دستاوردهای طرح جمع‌آوری دیش‌های ماهواره از پشت بام منازل گفته شد: «بعد از برخورد ناجا، چهره‌ی ۹۰ درصد خانه‌ها از ماهواره پاک شد.»

امروز ساعت یک بعد از ظهر در تقاطع جام‌جم و ولی‌عصر با این چنین صحنه‌ی ضدقانون، مبتذل، موهن و شنیعی مواجه شدم که دل هر دوست‌دار امنیت جامعه را به درد می‌آورد و خودم در حالی که دل‌درد گرفته بودم با موبایل از این صحنه عکس گرفتم تا تاکید کنم که هستند کسانی که از خارج پول می‌گیرند تا دیش ماهواره را این طور پشت وانت بگذارند و در شهر بگردانند تا زحمات ماموران را زیر سوال ببرند و طوری القا کنند که انگار ماهواره داشتن قانونی است و دیگر جزو لوازم زندگی ایرانی‌ها شده است در حالی که ماموران زحمت‌کش با آخرین روش‌ها و از در و دیوار در حال تلاش برای حفظ امنیت جامعه هستند و واقعا جان خود را نیز به خطر می‌اندازند: تصاویر جمع‌‌آوری ماهواره با علمیات کماندویی

پی‌نوشت:

در دیش و فیش فرماید، شعری از ابوالفضل زرویی نصرآباد

2 دیدگاه برای “از لوازم زندگی ایرانی‌ها”

  1. ای بابا چقدر بدبینانه نگاه می کنی!! اونی که پشت وانت هست یه سینی بزرگه و اون وانت هم از کار خیر داره بر می گرده حتما” رفته بودن افطاری مهمونی و بقیه وسایل هم خرت و پرت ضروری مهمانی بوده خوب دقت کنی معلوم می شه ! دقت کن جانم!
    هیچ آثار و علائمی مبنی بر جرم مشهود وجود نداره! اگه دیش هست کو سیمش؟ کو ال ام بی؟ کو سوئیچ؟ کو موتور گردونش؟ اصلا از اینا مهم تر کو تلویزیونش؟ اصلا” همه اینها به کنار کو پریز برق؟؟؟؟؟؟
    بی خودی جو بد درست نکن آقای شاکی مردم تازه دارن فراموش میکنن دیش و رسیور چی بوده! ببین جانم اون وسایل و اوداته باعث هزار جور بدبختی و بی چارگی و طلاق و اعتیاد و قتل و جنایت و بهم خوردن نظم عمومی و اختشاش و بیماری و باعث بالاتر رفتن نمره عینک و پاره شدن بخشی از لباس و واردات بی رویه قند و تخمه و شکر و …… به تاریخ پیوست تموم شد الان مردم فهمیم ما فقط نشستن پای تلویزیون وطنی و از صیح تا شب جم نمی خورن بسکه این تلویزیون ما برنامه هاش قشنگه هر چی هنر مند فراری بوده توبه کرده برگشته داره التماس می کنه تو رو خدا به من کار بدید من یه ذره مشهور بشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *