به «مراسمی برای یک دوست» دعوت شده‌اید

نمایش«مراسمی برای یک دوست» به نویسندگی «ملیحه مرادی جعفری» و کارگردانی «احمد ایرانی‌خواه» از دوشنبه سوم مرداد ماه در تالار سایه‌ی مجموعه‌ی تئاتر شهر به صحنه رفته است و تا پایان شهریور نیز ادامه دارد.

این نمایش طنزآمیز یک اثر اقتباسی از داستانی کوتاه، نوشته «دونالد بارتلمی» نویسنده پست مدرن و مشهور دهه 60  و 70 آمریکا است.

موضوع «مراسمی برای یک دوست» درباره‌ی «کلبی ویلیامز» است که به دلیل از حد گذراندن، دوستانش می‌خواهند او را در مراسمی به دار بیاویزند و در حال فراهم کردن مقدمات مراسم باشکوه به دار آویختن او هستند. تا پایان نمایش کسی نمی‌داند کلبی چه چیزی را از حد گذرانده و برای چه قرار است به دار آویخته شود.

علی ابدالی، مهرداد باقری، مرضیه بدرقه، توماج دانش بهزادی، مسعود شاکرمی، سیدمجتبی طباطبایی بصیر، ابراهیم عزیزی و «مینا کریمی جبلی» بازیگران این نمایش هستند.

لطفا وقت بگذارید و یک روز ساعت 21 از این نمایش دیدن کنید. این نمایش کار دیگری از «گروه کارگاه تجربی نمایش» است که پیش این نیز آثار درخشانی را روی صحنه خلق کرده‌اند. «راز ماهی طلایی آکواریوم آقای ژان» یکی از این آثار است که سال گذشته نمایش موفقی داشت.

3 دیدگاه برای “به «مراسمی برای یک دوست» دعوت شده‌اید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *