درباره‌ی «the hurt locker»

«the hurt locker» فیلم خوبی است و جایزه‌های بسیاری هم برده است و در اسکار هم خوش درخشیده است. «the hurt locker» با هزینه‌ی کمی ساخته شده است و در آن از جلوه‌های ویژه‌‌ی خاص خبری نیست. چیزی که به نظر من «the hurt locker» را متمایز می‌کند شخصیت‌پردازی خوب کاراکتری است که «Jeremy Lee Renner» آن را بازی می‌کند. داستان فیلم هم از جمله مواردی است که این فیلم را برای نگاه کردن، دیدنی کرده است. صحنه‌ی خنثی کردن بمب از جمله صحنه‌هایی است که در هر فیلمی می‌تواند به تعلیق و جذابیت آن کمک کند. به نظر می‌رسد تعلیق و جذابیت و دلهره‌ای که در صحنه‌های متعدد «the hurt locker» وجود دارد از جمله دلایل موفقیت آن است که با بازی خوب «Jeremy Lee Renner» تکمیل شده است. جز آن چه که گفته شد، که البته ویژگی‌های کمی هم نبودند «the hurt locker» در مقایسه با دیگر فیلم‌های ژانر جنگ حرفی برای گفتن ندارد، فیلم‌هایی مثل: Full Metal Jacket ،Blackhawk down، Saving Private Ryan، Apocalypse Now ، Roma Citta Aperta و…
نمی‌دانم، شاید اهمیت موضوع عراق برای هالیوود باعث شده اسکارهایش را به سوی این فیلم روانه کند تا «avatar» از همه چیز بی‌نصیب بماند.

2 دیدگاه برای “درباره‌ی «the hurt locker»”

  1. شماره ویژه نوروز نشریه اینترنتی دوربرگردون، منتشر شده . خدا رو چه دیدی؟ شاید زد و فرد پس فردا رادیو دوربرگردون هم راه افتاد و شدیم رقیبی برای شما!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *